Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra perdeler görünümü renkleri ve zerafeti ile perdeler arasında en güzel ve hoş görünümlü bir perde çeşitli diyebiliriz. Fakat zebra perde hoş görünümü aradan bir süre geçtikten sonra neredeyse kaybolmaktadır sebebi kirlenmesi ve temizlenmesi gerektiği için üzerinde oluşan kir zebra perdenin tüm görselliğini ve canlılığını yok etmektedir.

Özellikle zebra perde yıkanması çok güç olan ve tecrübeli bir firmanın temizliğini yapması gereken bir ürün olması sebebi ile senede mutlaka 1 veya 2 kere yıkanması şarttır. Fakat müşterilerimiz zebra perdelerini 1 sene içerisinde yıkatma yüzdesi nerdeyse % 40 civarındadır.

Bu sebepten evinizin en hoş ve güzel eşyasının tüm görselliği bozulmaktadır. Biz OVA perde yıkama olarak zebra perdelerinizi en kaliteli şekilde yıkayıp size sunmaktayız. Üstelik sökme takma ücreti almadan sizde perdelerinizin eski görünümüne kavuşmasını istiyorsanız bir telefonla bizlere sipariş verebilirsiniz.

OVA Temizleme konusunda en kaliteli elemanları ile siz İstanbul halkına 7 senedir en kaliteli şekilde hizmet etmektedir. Perde yıkama konusunda aklınıza gelebilecek tüm soru işaretlerinin bittiği yer OVA Temizleme her daim size maksimum bir kalite ile en garantili bir yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.