Perde Yıkama

Her türlü perdelerinizi profesyonel temizleme kimyasalları kullanarak, profesyonel kadromuzla temizleyip ütülüyor ve yerine montajını yapıyoruz. "Ova Perde" olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ile her geçen gün büyüyerek bu günlere geldik.
Ücretsiz servis hizmetimiz ile perdelerinizi yerlerinden sökerek, profesyonel bir şekilde firmamızda temizleme işlemlerini yapıyoruz.

İpek fon perde, ipek tül perde, ipek şantuk perde, keten fon perde, saten fon perde, stor perde, tül perde, zebra perde, jaluzi perde gibi hassas perdelerinizi itina ile % 100 Garantili temizliyoruz. Perde yıkama işlemi itina gerektirir. Kullandığımız temizleme kimyasalları profesyonel ürünlerdir. Perde temizleme’de ucuz ve sıradan temizleme ürünleri kullanmıyoruz. Hassas olan perdelerinizin zarar görmemesi için kaliteli temizleme kimyasalları kullanıyoruz.

Perde Yıkamada Dikkat Ettiğimiz Noktalar

Firmamızda perdenin kumaş kalitesine göre temizleme işlem seçimleri yapılır. Hassas kumaşlar, İpek, Keten, Kadife gibi kumaşlar ve özel dokuması olan kumaşlar kesinlikle yıkanmamalıdır. Bu nedenle muhakkak kuru temizleme makinesinde kuru sistem temizlenmeleri gerekmektedir. Polyester kumaş perdeler profesyonel sanayi tipi büyük geniş yıkama kazanı olan makinelerde yıkanmaktadır. Yıkama işlemi biten perdeler profesyonel Sanayi tipi kurutma makinesinde perdenin kumaş kalitesine göre uygun kurutma sıcaklığı ve kurutma süresi seçilerek kurutulur.

Kurutma işlemi biten perdeler ütü bölümüne alınır ve uzman ütü ekibimiz tarafından titizlikle ütülenir. Ütü işleminden sonra perdeleriniz, paketlenerek teslim için servise hazır hale gelir. Böylelikle perde yıkama işlemi bitmiş olur. Artık perdeleriniz ilk günkü gibi tertemizdir. Bizimle iletişime geçerek siz de perdelerinizi yıkatabilirsiniz.